logo

Publikacje wydane w 2024 r.

Tytuł: Nowoczesne hotelarstwo w kontekście rozwoju turystyki i rekreacji
 
       Autor: Sadowska Beata red., Sipińska Grażyna red., Borek Dominik red. 
Wydawnictwo Uczelniane WSG
Bydgoszcz 2024
ISBN: 978-83-65507-98-7
książka
Słowa kluczowe: hotelarstwo, trendy w turystyce i hotelarstwie, usługi hotelarskie, standardy obsługi
 

Cena: 78,00 zł 

Opis: Publikacja związana z jubileuszową edycją Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, wydarzenia celebrującego osiągniecia młodzieży, promujące wiedzę i umiejętności. Podjęte problemy badawcze to m.in. ranga hotelarstwa we współczesnej turystyce, aktualne trendy w turystyce i hotelarstwie, usługi hotelarskie w perspektywie prawnej oraz standardy jakości obsługi gościa w obiektach hotelarskich.  

"(...) Podjęte przez autorów problemy badawcze są ważne i aktualne, gdyż doskonale uzupełniają dorobek wydawniczy z zakresu hotelarstwa. Tymczasem jest ono najważniejszym, z punktu widzenia skutków gospodarczych i społecznych, obszarem współczesnej turystyki. Dotyczy to przede wszystkim roli hotelarstwa w: kształtowaniu PKB, tworzeniu miejsc pracy, czy emitowaniu rozwiązań stosowanych w hotelach, np. technologicznych lub społecznych, do innych sektorów gospodarki. (...)"

dr hab. Daniel Puciato,
prof. UWSB Merito

"(...) Każdy z tekstów stanowiących część monografii zasługuję na pozytywną ocenę merytoryczną. W ocenie recenzenta każdy z nich przedstawia ciekawe i oryginalne zagadnienie naukowe, które autor omawia na sposób typowy dla różnych dziedzin nauki i przedstawia wartościowe wnioski. (...)"

dr hab. Tomasz Bojar-Fiałkowski,
prof. UKW

Grupa Wydawnicza Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Wydawnictwo Uczelniane (nauk.)  ||  Kujawsko-Pomorskie Wydawnictwa Popularnonaukowe ||  Wydawnictwo Pedagogiczne "Pszczółka"

ul. Obrońców Bydgoszczy 1 (I piętro), 85-054 Bydgoszcz, tel. 52 567-07-35

Szybkie linki:
Kontakt
Biblioteka WSG
Informacje:
Regulamin
Polityka prywatności
Dostawy

© 2021 Wyższa Szkoła Gospodarki. All rights reserved.